Wspólnota mieszkaniowa JP2_5 w Luboniu

Opis forum


#1 2010-09-10 08:30:15

magwlu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 14
Punktów :   

Lista spraw "załatwionych" przez ANIX

Witam

Wczoraj padało, stanęłam przed wejściem do klatki i sobie pomyślałam że tak jak ktos pisał na forum tutaj - faktycznie brakuje nam daszków przed wejściami. Dalej rozmyślając zastanawiałam się co konkretnie przed te dwa lata i troche zrobił dla nas zarządca. Mówię o rzeczach które widać, które jakoś służą, pomijam usługi typu rozliczenia itp. Co zarządce przeforsował, co zrobił z własnej inicjatywy, itp. Możecie mi pomóc ? Ja nie moge sobie niczego przypomnieć...

Offline

 

#2 2010-09-10 09:34:14

BORYS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 20

Re: Lista spraw "załatwionych" przez ANIX

Moim zdaniem szczytowym osiągnięciem Zarządcy jest najnowszej generacji monitoring osiedlowy nagrywający w systemie 5 D

Ostatnio edytowany przez BORYS (2010-09-10 09:35:32)


Vox unius, vox nullius

Offline

 

#3 2010-09-22 21:24:10

Japi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 13
Punktów :   

Re: Lista spraw "załatwionych" przez ANIX

Niewątpliwym "sukcesem" pseudo-zarządcy jest kopiec ziemi, pozostawiony przez firmę kładącą jakieś rury, na trawniku, pod oknami klatki "A". Warto również wspomnieć o kopczyku kamieni. Czyżby w przyszłości ANIX chciał postawić na kopcu np. krzyż a z kamieni urządzić skalniak ??? Fantastycznie !!!
Kolejnym "sukcesem" jest przeniesienie kontenerów na śmieci, w celu ulżenia mieszkańcom Lubonia w ponoszeniu opłat za nieczystości stałe. Wspaniale jest być filantropem.
Szkoda byłoby nie wspomnieć o "załatwieniu" z Maxbudem remontu balustrad, które już miesiąc po odbiorze mieszkań, zaczęły przybierać piękną czerwono-brunatną barwę. Dziękujemy.
Nie uważacie, że przecudne lampy (sztuk - 2 za blisko 6000 zł.), również są zasługą naszego zarządcy ? Muszą być wykonane z jakiegoś super materiału, gdyż ciężko mi było znaleźć w sklepie lampy, za tak "niewygórowaną" cenę.
Dziękuję zarządcy za naprawę rynien, z których woda leje mi się na balkon, sprawa, podobnie jak balustrady została zgłoszona latem 2008 r.
Dziękuję również za wynajęcie firmy, która tak naprawia drzwi p.poż w hali garażowej, aby wciąż mieć przy nich zajęcie, oczywiście pobierając za to niewygórowane kilkanaście tysięcy rocznie.
Na dzisiaj koniec, obiecuję coś dodać w najbliższym czasie, jest tego naprawdę wiele.
PS. Monitoring 5D - dobre 

Offline

 

#4 2011-05-21 08:11:32

Vista

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Lista spraw "załatwionych" przez ANIX

Jakaś cisza zapanowała w temacie, czyżby anix zaczął robić to co do nich należy ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl